PopisNáplň práce: prodej značkového outdoorového a volnočasového zboží, zajištění plynulého chodu prodejny, aktivní prodej a zákaznický servis, řešení reklamací, odvod tržeb do banky, práce s pokladnou, objednávání zboží, příjem a doplňování zboží, inventury,
Požadujeme: praxi na vedoucí pozici 3 roky, schopnost vést a motivovat tým prodejních asistentů, ovládání prodejní techniky, komunikativnost, flexibilitu, reprezentativní vystupování, smysl pro zodpovědnost a samostatný přístup ke svěřeným úkolům.
Nabízíme: motivační finanční ohodnocení, provize z prodeje, velká sleva na všechny značky prodávané společností ESPACE, pravidelná odborná školení, profesionální a přátelský kolektiv.
Hlásit se emailem nebo telefonicky. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěESPACE Retail s.r.o.-002 (OC NISA - prodejna THE NORTH FACE), České mládeže 456, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

ESPACE Retail s.r.o.
  • ESPACE Retail s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Beranová
  • Telefon : +420 602 171 805
  • E-mail : beranova@primadrogerie.cz
  • Adresa : ESPACE Retail s.r.o.-002 (OC NISA - prodejna THE NORTH FACE), České mládeže 456, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Klíčová slova

zboží

práce

prodej

samostatný

finanční

motivační

úkolům nabízíme

svěřeným

přístup

smysl