PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
práce na dojírně (dojení krav).

Požadujeme:
dobrý vztah ke zvířatům; zodpovědnost k práci; praxe výhodou.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, možnost obědů, příspěvky na penzijní pojištění, stravenky.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Lisníková:
- zasláním životopisu na e-mail: LisnikovaHana@centrum.cz,
- telefonicky vždy během dopoledne na čísle 725 438 897,
- osobně v čase 9:00 - 14:00 hod. v místě výkonu práce: Moravská zemědělská, akciová společnost, Grymovská č.p. 268, 751 21 Prosenice - kancelář kravín. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGrymovská 268, 751 21 Prosenice Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

Moravská zemědělská, akciová společnost
  • Moravská zemědělská, akciová společnost
  • Kontakt : Hana Lisníková
  • Telefon : +420 725 438 897
  • E-mail : lisnikovahana@centrum.cz
  • Adresa : Grymovská 268, 751 21 Prosenice

Klíčová slova

nástup

hod

zasláním

životopisu

lisnikovahanacentrumcz

telefonicky

dopoledne

čísle

897

osobně