PopisMáme volná místa na oblíbené brigádě - noční doplňování zboží - v hypermarketu v Českých Budějovicích!

Možnost vybrat si směny: 20:00 - 01:30hod nebo 22:00 - 03:00hod případně zkrácené směny ÚT, ČTVR a SO v čase 20:00 - 22:30hod. Od pondělí do neděle (možnost domluvit se, v které dny chcete chodit).

Náplň práce: Doplňování zboží - vybalování zboží do regálů, vyrovnávání zboží, kontrola záruční doby, rozmístění cenovek na regály případně pomocné úklidové práce.

Požadujeme: Plnoletost, zdravotní průkaz pro práci v potravinářství podmínkou, pečlivost, samostatnost. Nabízíme: Mzda 95 Kč/h., možnost dlouhodobé, stabilní brigády.

Zájemci nás mohou kontaktovat na tel.: +420 608 822 658, +420 608 462 072 nebo prostřednictvím e-mailu: cvcb@bohemia-manscraft.cz. Do předmětu zprávy prosím uvádějte Doplnovani zbozi, kód C13648. Minimální vzděláníBez vzdělání SměnnostNoční provoz PracovištěBohemia Manscraft, spol. s r.o. - České Budějovice, České Budějovice Mzda minimálně95 Kč Mzda maximálně95 Kč Nastoupit od2019-09-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-19T14:04:25

Společnost

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
  • Kontakt : Pavla Čiháková
  • Telefon : +420 608 822 658
  • E-mail : cvcb@bohemia-manscraft.cz
  • Adresa : Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - České Budějovice, České Budějovice

Klíčová slova

zboží

směny

možnost

případně

doplňování

volná

nabízíme

samostatnost

pečlivost

potravinářství