PopisMísto výkonu práce: Ejpovice, Zemská č. p. 230
Náplň práce: obsluha lepicího stroje, běžné ošetřování a nastavení/seřizování stroje, zodpovědnost za výsledný produkt, podílí se na řešení výrobních nesrovnalostí a zvláštností stroje
Požadujeme: střední odborné vzdělání ve strojírenském nebo podobném oboru nebo odborné znalosti a zkušenosti z podobné pozice (např. strojní mechanik), týmovou spolupráci, pečlivost a spolehlivost, ochotu pracovat na tři směny.
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- do 35.000,- Kč/měs., 13. plat, kvartální odměny, stravenky, svoz, čisté prostředí, firemní akce. Pracovní poměr první rok na dobu určitou, pak na dobu neurčitou.
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: p. Marcela Beránková, tel.: 371 515 115, e-mail: hr.cz@rondo-packaging.com
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTřísměnný provoz PracovištěZemská 230, Ejpovice, 337 01 Rokycany 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

Rondo obaly s.r.o.
  • Rondo obaly s.r.o.
  • Kontakt : Beránková Marcela
  • Telefon : +420 371 515 115
  • E-mail : hr.cz@rondo-packaging.com
  • Adresa : Zemská 230, Ejpovice, 337 01 Rokycany 1

Klíčová slova

stroje

práce

odborné

dobu

kčměs

odměny

kvartální

plat

místo

ohodnocení