PopisOBSLUHA ČERPACÍ STANICE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: obsluha zákazníků, příprava občerstvení, úklid, doplňování zboží a další činnosti nutné k provozu, možnost zaškolení
- Požadujeme: slušné vystupování, schopnost učit se novým věcem
- Nabízíme: příspěvek na stravování, férový přístup, slušné jednání
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně, e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Řezníček Ondřej, tel.: 603 812 023 (po - pá 9:00- 18:00), e-mail: ondrej.reznicek@seznam.cz, osobně na adrese: Koutníkova 605 HK - čerpací stanice Benzina Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěOndřej Řezníček - čerpaci stanice Benzina, Koutníkova 605, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

Ondřej Řezníček
  • Ondřej Řezníček
  • Kontakt : Ondřej Řezníček
  • Telefon : +420 603 812 023
  • E-mail : ondrej.reznicek@seznam.cz
  • Adresa : Ondřej Řezníček - čerpaci stanice Benzina, Koutníkova 605, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16

Klíčová slova

obsluha

slušné

osobně

čerpací

případě

příspěvek

stravování

férový

stanice

přístup