PopisPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky kdykoli v pracovni dny.

FNZ vyviji a stará se o správu software, ve kterém finančni instituce, jako například
banky, aj. spravují svuj investični majetek. Koncovými klienty firmy jsou jak finančni poradci a specialisté, zakaznici těchto poradců, tak finančni odborníci v rámci
instituci. Působi napríč Velkou Britanii, Evropou, Asii, Australii a Novým Zelandem.Navrhuje a vyviji vysoce intuitivni UI a interaktivni finančni nástroje dle klientských požadavků.
Zajimá vás oblast správy majetku a investic?
Baví vás mluvit anglicky a cítíte se dobře v mezinárodnim prostředi?
Chcete pracovat ve společnosti, kde se můžete posouvat v rámci týmu a pozic
paralelně s nabývánim zkušenosti?
V tom případě se přidejte k našemu rostoucimu týmu Investment Operations.

Co budete dělat?
Spolupracovat s našimi klienty - přednimi mezinárodnimi finančnimi institucemi (svetove banky, apod.).
Starat se o jejich investični portfolia a komunikovat s back office úředníky našich klientů (banky, finanči instituce) aj.

Vítané zkušenosti:
SS vzdělání.
Zkušenost se zákaznickým servisem.
Zkušenost s používáním aplikace Excel pro analyzu dat.
Schopnost dodržování termínu a preciznost.
Komunikační a interpersonální dovednosti na vysoké úrovni.
AJ na úrovni B2 (v některých týmech se více komunikuje verbálně, v jiných písemně - můžete
si vybrat).

Nabízíme:
Muzete byt soucasti multikulturniho tymu a pracovat v modernim prostredi v centru Brna.
Pravidelne tydenni spolecenske udalosti.
26 dni dovolene.
Vzdelavaci a jazykove kurzy - AJ, CJ.
Stravenky ve vysi 90 Kc.
Snidane a ovoce zdarma.
Penzijni a zivotni pripojisteni prispevek od FNZ (2% z hrube mesicni mzdy, po zkusebni dobe).
Moznost rozvoje kariery v nektere ze zemi nasi pusobnosti (napr. UK, Australie, Novy Zeland, atd.).
Vyznamne financni odmeny pro sikovne zamestnance.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRašínova 637/7, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod
  • FNZ (UK) Ltd - Czech Branch, odštěpný závod
  • Kontakt : Dominika Borková
  • Telefon : +420 739 421 894
  • E-mail : dominika.borkova@fnz.co.uk
  • Adresa : Rašínova 637/7, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

finančni

instituce

pracovat

zaměstnaneckou

zaměstnavatele

týmu

vyviji

banky

klienty

investični