PopisMísto výkonu práce:
Průmyslová ul., Kosmonosy

Prvotní kontakt: tel.: 702 119 254 (9-16 hod.), e-mail: nabor@filipa.cz

Náplň práce:
- zajišťování přeprav od dodavatelů a evidence přeprav
- plánování časových oken
- práce se skladovým systémem WMS
- vytváření příjemek a dodacích listů
- komunikace s dodavateli o neshodných dílech, evidence blokačního skladu
- optimalizace procesů

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici (výhodou)
- znalost práce s PC (práce v SAPu, MS Word, Excel,...)
- odolnost vůči stresu
- spolehlivost, komunikativnost, dobré organizační schopnosti, flexibilní přístup k řešení problémů, samostatnost, ochota učit se

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 80 Kč plně hrazené zaměstnavatelem, čtvrtletní bonusy. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěFilipa PLUS k.s. - Kosmonosy, Průmyslová ul., Kosmonosy, Průmyslová ul. Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

Filipa PLUS k.s.
  • Filipa PLUS k.s.
  • Kontakt : Alice Goldšmídová
  • Telefon : +420 702 119 254
  • E-mail : nabor@filipa.cz
  • Adresa : Filipa PLUS k.s. - Kosmonosy, Průmyslová ul., Kosmonosy, Průmyslová ul.

Klíčová slova

práce

evidence

spolehlivost

flexibilní

schopnosti

organizační

dobré

komunikativnost

stresu

řešení