PopisA16 z:19/9/2019
Pracovní doba jedna směna úterý až pátek v rámci otevírací doby 7:00-17:00 hod., víkend sobota 7:00-18:00 hod., neděle dle domluvy.
Náplň práce:
- prodej výrobků v prodejně pečiva
- práce s pokladnou.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro vydání zdravotního průkazu
- vztah k dané činnosti
- samostatnost, odpovědnost.
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky.
Kontakt telefonicky, emailem, uveden viz výše. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHukvaldská pekárna s.r.o., pracoviště Hukvaldy, Hukvaldy 17, 739 46 Hukvaldy Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-09-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

Hukvaldská pekárna s.r.o.
  • Hukvaldská pekárna s.r.o.
  • Kontakt : Radana Horsáková
  • Telefon : +420 725 985 243(10-18:00hod.)
  • E-mail : hukvaldskapekarna17@seznam.cz
  • Adresa : Hukvaldská pekárna s.r.o., pracoviště Hukvaldy, Hukvaldy 17, 739 46 Hukvaldy

Klíčová slova

hod

a16z1992019 pracovní

činnosti

předpoklady

vydání

zdravotního

průkazu

vztah

dané

odpovědnost zaměstnanecké