PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
Příprava masa (sekání a porcování), prodej uzeniny (krájení) a lahůdek; Manipulace se zbožím; Zodpovědnost za svěření finanční a hmotné prostředky

Požadujeme:
Vyučen v oboru s praxí min. 2 roky (prodej masa a uzeniny)

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: ucetni@reznictvi-kunovsky.cz;
- telefonicky (Po - Pá 08,00 - 12,00hod.) na čísle 777 720 104 - paní Markéta Zgažarová
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěŘeznictví Kunovský s.r.o. - pracoviště Hranice, Jiráskova 410, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

Řeznictví Kunovský s.r.o.
  • Řeznictví Kunovský s.r.o.
  • Kontakt : Markéta Zgažarová
  • Telefon : +420 777 720 104
  • E-mail : ucetni@reznictvi-kunovsky.cz
  • Adresa : Řeznictví Kunovský s.r.o. - pracoviště Hranice, Jiráskova 410, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

masa

prodej

nástup

životopisu

min

roky

uzeninyzájemci

hlásit

zasláním

telefonicky