PopisMÍSTO VÝKONU : OBCHODNÍ CENTRUM CHODOV - adresa: Roztylská č.p. 2321/19, Chodov, 148 00 Praha 414
KONTAKT : PRVOTNĚ E-MAILEM : Vojtěch Štěrba, e-mail: vojtech.sterba@bestseller.com

Požadavky:

- zkušenost s vedením prodejny s oděvním zbožím se znalostí takového provozu, zkušenost s vedením týmu prodejních asistentů, pokročilá znalost zákoníku práce a směnného provozu, zkušenost s dodavatelským zpracováním mezd a personalistiky, znalost NCR Backoffice Solution systému, zkušenosti s Visual Merchandising.

Náplň práce zahrnuje zejména:

. Řízení provozu maloobchodní jednotky a lidských zdrojů.
. Vedení dokumentace související s provozem maloobchodní jednotky.
. Zajištění efektivnosti hospodaření a hodnocení výkonnosti.
. Poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi.
. Uzavírání prodejních transakcí o zboží (službách) se zákazníkem.
. Přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování.
. Udržování a posilování kontaktů se zákazníky.
. Přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží.
. Inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků.
. Vedení kontrolní pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb.
. Poskytování efektivních služeb zákazníkům, vyřizování dotazů a stížností.
. Cenotvorba, monitoring konkurence.
. Aktivní spolupráce na marketingových aktivitách pro zvýšení prodeje.
. Sledování stavu a obrátky zásob na prodejně a záručních lhůt.
. Vyplňování a odesílání objednávek dodatelům a velkoobchodním skladům.
. Komunikace s kontrolními orgány, orgány státní správy a nadřízenými orgány.
. Vyřizování reklamací zákazníků, případně dodavatelů.
. Dodržování hygienických předpisů, čistoty prodejny i v okolí provozovny.
. Dodržování zásad HACPP, BOZP a PO a dalších předpisů.
. Vedení valutové pokladny a evidence hotovostních poukázek.

Zaměstnanecké výhody :
Stravenky, roční bonus, sleva na oděvy. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDělené směny PracovištěBESTSELLER Stores Czech Republic s.r.o. /Roztylská/, OBCHODNÍ CENTRUM CHODOV Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně33000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T05:03:57

Společnost

BESTSELLER Stores Czech Republic s.r.o.
  • BESTSELLER Stores Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Vojtěch Štěrba
  • E-mail : vojtech.sterba@bestseller.com
  • Adresa : BESTSELLER Stores Czech Republic s.r.o. /Roztylská/, OBCHODNÍ CENTRUM CHODOV

Klíčová slova

vedení

zkušenost

provozu

maloobchodní

orgány

poskytování

práce

dodržování

znalost

vyřizování