PopisFirma Doppler CZ spol. s r.o. Trhové Sviny, výrobce a prodejce deštníků, slunečníků, zahradního nábytku a polstrů na zahradní nábytek hledá pro rozšíření svého týmu ve skladu v Trhových Svinech vhodného kandidáta na pozici SKLADNÍK.
POŽADUJEME: vyučení, spolehlivost, zručnost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem, loajalitu a dochvilnost
VÝHODOU: osvědčení pro VZV, zkušenosti v oboru
NÁPLŇ PRÁCE: kompletní skladnické práce, příjem / expedice zboží a kontrola dokumentů, které zboží doprovázejí, ukládání, skladování a vydávaní zboží, manipulační práce ve skladu
NABÍZÍME: zázemí silné zahraniční společnosti, částečně dotované stravování,
13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, osobní přístup, dobrý pracovní kolektiv,
práci na jednu směnu, nebo v hlavní sezoně posunutou směnu,
možnost svou mzdu ovlivnit svým výkonem a pracovním nasazením
Životopisy, prosím, zasílejte na e-mail: Daniela.Mackova@doppler.cz nebo nás kontaktujte na tel. 386 301 611 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTrocnovská 70, 374 01 Trhové Sviny Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

DOPPLER CZ spol. s r.o.
  • DOPPLER CZ spol. s r.o.
  • Kontakt : Macková Daniela
  • Telefon : +420 386 301 611
  • E-mail : daniela.mackova@doppler.cz
  • Adresa : Trocnovská 70, 374 01 Trhové Sviny

Klíčová slova

zboží

práce

zázemí

plat

stravování13

dotované

částečně

společnosti

zahraniční

silné