PopisNástup ihned. Kontakt personalistka Mgr. Horáková, tel: 608 955 623 nebo email: czeika@czeika.cz.
Pracoviště: ul. Průmyslová v Prostějově. Pracovní doba Po-Pá 7:00-15:30 (začátek pracovní doby lze posunout na 8:00 vše na domluvě se zaměstnavatelem)
Požadujeme: SŠ vzdělání nejlépe technické, výhodou je předchozí zkušenost s kvalitou, angličtina alespoň B1, znalost práce s měřidly

Náplň práce: kontrola kvality vyráběných produktů, vstupní kontrola materiálu, zpracování dat a jiná spolupráce při řešení reklamací

Nabízíme: výkonová složka mzdy, po zaškolení mzda navýšena, ke mzdě další zaměstnanecké benefity formou Cafeterie, stravenky, dotované stravování v závodní jídelně , firemní/rodinné akce, mobil i pro soukromé použití, přátelský kolektiv
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrůmyslová 3143/5, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

CZ EIKA, s.r.o.
  • CZ EIKA, s.r.o.
  • Kontakt : Kontakt
  • E-mail : khorakova@czeika.cz
  • Adresa : Průmyslová 3143/5, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

pracovní

kontrola

práce

nástup

mzda

zaškolení

mzdy

složka

výkonová

řešení