PopisStabilní mezinárodní společnost Tecmaplast CZ Kněžnice u Jičína hledá vhodné kandidáty/-kty na pozici KOORDINÁTOR/KA NOVÝCH PROJEKTŮ.
V případě zájmu posílejte své životopisy na e-mail: personal@tecmaplast.cz

Náplň práce:
-koordinace nových projektů mezi závody ve Francii a České republice
-koordinace změnového řízení
-aktivní spolupráce s projektovým týmem v mateřském závodě
-aktivní spolupráce s oddělením kvality, výroby a logistiky
-pravidelná účast na poradách projektového týmu ve Francii

Požadujeme:
-znalost cizích jazyků: angličtina, francouzština, ruština, čínština

Nabídka je vhodná i pro absolventy, občany EU, cizince na pracovní povolení.
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKněžnice 125, 506 01 Jičín 1 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2017-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

TECMAPLAST CZ, s.r.o.
  • TECMAPLAST CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Vendula Frumertová
  • E-mail : personal@tecmaplast.cz
  • Adresa : Kněžnice 125, 506 01 Jičín 1

Klíčová slova

spolupráce

nových

franciipožadujemeznalost

mateřském

závodě aktivní

oddělením

kvality

výroby

logistiky pravidelná

účast