PopisNástup ihned. Osobní kontakt pouze po telefonické domluvě. Ředitel Jiří Hloch, tel.: 582 329 611,
nebo tel.: 777 715 800.
Pracoviště: Vojáčkovo nám. 1, Prostějov. Pracovní doba v rozmezí Po-Pá pružná se začátkem od 7:00 (lze upravit po domluvě se zaměstnavatelem). V době sezony plesů, společenských akcí aj. práce i v sobotu (opět pracovní doba pružná).

Požadavky: zkušenost v oboru výhodou, pečlivost, samostatnost, smysl pro pořádek a důraz na kvalitu odvedené práce, vyžadujeme smysl pro zodpovědnost (práce v prostorách s hodnotným interiérem), loajalita

Náplň: úklid všech prostor Národního domu, úklid restaurační části, mytí oken, kanceláří

Nabízíme: osobní ohodnocení zaměstnance při kvalitních pracovních výkonech Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěNárodní dům Prostějov o. p. s., Vojáčkovo nám. 218/1, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

NÁRODNÍ DŮM Prostějov o.p.s.
  • NÁRODNÍ DŮM Prostějov o.p.s.
  • Kontakt : Jiří Hloch
  • Telefon : +420 582 329 611,777 715 800
  • Adresa : Národní dům Prostějov o. p. s., Vojáčkovo nám. 218/1, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

práce

tel

osobní

smysl

domluvě

doba

úklid

pracovní

prostorách

interiérem