PopisMísto pracoviště:
- Myšlínská 30, 251 64 Mnichovice

Prvotní kontakt:
- e-mail: tana.kadlecova@montessorimozaika.cz

Upřesňující údaje:
Co Vás čeká:
Sledování aktualit ve školské legislativě
Tvorba a údržba interních směrnic a dokumentů
Zpracování a kontrola pedagogické dokumentace
Spolupráce při vedení dotačních programů

Co požadujeme:
1) Dobrá znalost anglického jazyka velkou výhodou
2) Praxi ve školství a/nebo ochotu učit se
3) Velmi dobrou znalost práce na PC (Office)
4) Systematičnost
5) VŠ nebo SŠ vzdělání

Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody:
- stravování za zaměstnaneckou cenu, kafeterie, 5 týdnů dovolené, příjemné prostředí s možností dalšího rozvoje
- dovolená dle zákona č. 262/2006 Sb. § 213 odst. 3) pro pedagogické pracovníky

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMyšlínská č.p. 30, 251 64 Mnichovice Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně34000 Kč Nastoupit od2019-09-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

Základní škola a Mateřská škola Mozaika
  • Základní škola a Mateřská škola Mozaika
  • Kontakt : Táňa Kadlecová
  • Telefon : +420 734 685 535
  • E-mail : tana.kadlecova@montessorimozaika.cz
  • Adresa : Myšlínská č.p. 30, 251 64 Mnichovice

Klíčová slova

znalost

pedagogické

místo

stravování

se 3

velmi

dobrou

práce

office 4

systematičnost 5