PopisNáplň práce:
-Vývoj webových aplikací v cross-functional teamu, úzká spolupráce s designéry, UX, testery a BE vývojáři
-Vývoj react components server-side integration logic s využitím TypeScript (převedený do JavaScript / ES6)
Požadavky
-Plynulá znalost angličtiny (jedná se o firemní jazyk)
-Ideálně zkušenost z digitální agentury, práce ve Scrumu
-1a více let zkušeností s FE vývojem

Výhody:
25 dní dovolené, flexibilní pracovní doba, firemní snídaně, vzdělávání, možnost home-office, MultiSport karta, 3 sick days, pet friendly office
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSinnerSchrader Praha s.r.o. - 001, Drahobejlova 2400/15, Libeň, 190 00 Praha 9 Mzda minimálně65000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

SinnerSchrader Praha s.r.o.
  • SinnerSchrader Praha s.r.o.
  • Kontakt : Klára Kleinová
  • Telefon : +420 773 430 727
  • E-mail : klara.kleinova@sinnerschrader.com
  • Adresa : SinnerSchrader Praha s.r.o. - 001, Drahobejlova 2400/15, Libeň, 190 00 Praha 9

Klíčová slova

firemní

pracovní

digitální

agentury

práce

scrumu 1a

let

zkušeností

vývojemvýhody 25

dní