PopisKontakt po telefonické domluvě, Ing. Stiskálek, tel.: 585 315 022 nebo 602 813 384 (volat v době od 8:00-16:00), e-mail: kancelar@zahrada-olomouc.cz
Pracoviště Přemyslovice. Pracovní doba pružná: Po-Pá od 6:00
Požadujeme: výhodou ŘP skupiny C, CE, T, zahradnické či podobné vzdělání vítáno, ale není podmínkou.
Náplň práce: řízení vozidel při přepravě na zakázky, obsluha zahradní techniky a vykonávání manuální zahradnické práce při realizaci a údržbě zahradnických úprav.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZAHRADA Olomouc s.r.o. - areál bývalého družstva, Přemyslovice, 798 51 Přemyslovice Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-20T01:54:41

Společnost

ZAHRADA Olomouc s.r.o.
  • ZAHRADA Olomouc s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Stiskálek
  • Telefon : +420 602 813 384,585 315 022
  • E-mail : kancelar@zahrada-olomouc.cz
  • Adresa : ZAHRADA Olomouc s.r.o. - areál bývalého družstva, Přemyslovice, 798 51 Přemyslovice

Klíčová slova

zahradnické

práce

zakázky

vítáno

podmínkou náplň

řízení

vozidel

přepravě

kontakt

vzdělání