PopisPožadavky:
Technické vzdělání na úrovni BSc nebo MSc (ideálně v oblasti mechanického nebo elektrického inženýrství); praxe ve výrobním a průmyslovém prostředí výhodou - výroba plechovek; zkušenosti s vedením; angličtina na komunikativní úrovni bez nutnosti certifikátu; čeština výhodou.
Náplň práce:
Dohled a koordinace činnosti pracovníků - instalace, opravy a kontrola elektrických zařízení; plánování a vyhodnocení výkonu přidělených pracovníků; stanovení cílů rozvoje personálu; pravidelné monitorování výkonu, koučování zaměstnanců a případně i externích pracovníků; autorizování nákupu materiálu, příprava specifikací pro nákup elektrických zařízení, přístrojů, náhradních dílů a dodávek; poskytování technické pomoci a poradenství pracovníkům; kontrola a hodnocení práce prováděné zaměstnanci a dodavateli, identifikace problémových oblastí a přímé nápravné kroky; plánování a kontrola testování elektrických zařízení a přístrojů. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBohemia ShelfCo 2018 s.r.o., Plzeň, Stříbro, Plzeň, Stříbro Mzda minimálně65000 Kč Nastoupit od2020-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-21T01:56:40

Společnost

Bohemia ShelfCo 2018 s.r.o.
  • Bohemia ShelfCo 2018 s.r.o.
  • Kontakt : Eliška Romanová
  • Telefon : +486 952 705 84
  • E-mail : eliska.romanova@canpack.com
  • Adresa : Bohemia ShelfCo 2018 s.r.o., Plzeň, Stříbro, Plzeň, Stříbro

Klíčová slova

kontrola

pracovníků

elektrických

zařízení

plánování

přístrojů

výkonu

úrovni

případně

zaměstnanců