PopisKUCHAŘ / KUCHAŘKA
- PP na dobu určitou (do 31.12.2020), nástup možný ihned
- Požadujeme: vyučení v oboru
- Náplň práce: kuchař ve školní jídelně
- Pozice je vhodná i pro absolventy
- V případě zájmu nás kontaktujte nejlépe osobně na adrese: Štefánikova 549, 500 11 Hradec Králové, kontaktní osoba: Linda Petrová, tel.: č. tel. 776 494 944,, e-mail: ohlasky@neslhk.com Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěŠtefánikova 549/27, Moravské Předměstí, 500 11 Hradec Králové 11 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-21T01:56:40

Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549
  • Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549
  • Kontakt : Linda Petrová
  • Telefon : +420 776 494 944
  • E-mail : odhlasky@neslhk.com
  • Adresa : Štefánikova 549/27, Moravské Předměstí, 500 11 Hradec Králové 11

Klíčová slova

kuchař

tel

případě

petrová

linda

osoba

kontaktní

králové

hradec

štefánikova