PopisPožadujeme:
Vyučení nebo SŠ strojírenské vzdělání, praxe jako strojní mechanik, čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, přesnost, pečlivost, zodpovědnost
Náplň práce:
Obsluha a seřizování konvenčního vrtacího stroje, lisovacího stroje, běžné manuální práce ve výrobě jako vrtání, stružení, řezání závitů, odjehlování dílců, obrážení, protláčení, lisování, atd.
Nabízíme:
Moderní prostředí, motivující platové podmínky, jednosměnný provoz, příjemný tým, závodní stravování, příspěvek na dopravu, nástup ihned nebo dle dohody, místo výkonu práce Otrokovice
Výhody: firemní stravování, motivující ohodnocení, česká společnost, vzdělávání, příspěvek na dopravu.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLetiště 1887, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně29000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-21T01:56:40

Společnost

ZLIN AIRCRAFT a.s.
  • ZLIN AIRCRAFT a.s.
  • Kontakt : Bc. Monika Odložilíková
  • Telefon : +420 577 120 807
  • E-mail : personalni@zlinaircraft.eu
  • Adresa : Letiště 1887, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

dopravu

příspěvek

motivující

práce

manuální

stroje

stravování

prostředí

platové

podmínky