PopisPožadavky:
Technické vzdělání; 5 let praxe ve výrobním a průmyslovém prostředí výhodou; zkušenosti s vedením lidí výhodou; angličtina na komunikativní úrovni bez nutnosti certifikátu; čeština výhodou.
Náplň práce:
Vedení a řízení pracovníků mechanické dílny, chemické sekce i nástrojáren, sledování a vykazování výkonnosti zaměstnanců; vedení a správa aktiv společnosti za účelem údržby a provozu oddělení Maitenance (Údržby); zodpovědnost za všechny operace strojírenství i technologických procesů; správa oddělení v rámci rozpočtů, faktur za dodávky a služby; řízení výrobních a provozních parametrů výroby, podpůrných a pomocných zařízení v podniku; zajišťování náhradních dílů, materiálů a nástrojů nezbytných pro výrobní proces a zjištění dodávky energetických nosičů. Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBohemia ShelfCo 2018 s.r.o., Plzeň, Stříbro, Plzeň, Stříbro Mzda minimálně80000 Kč Nastoupit od2020-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-21T01:56:40

Společnost

Bohemia ShelfCo 2018 s.r.o.
  • Bohemia ShelfCo 2018 s.r.o.
  • Kontakt : Eliška Romanová
  • Telefon : +486 952 705 84
  • E-mail : eliska.romanova@canpack.com
  • Adresa : Bohemia ShelfCo 2018 s.r.o., Plzeň, Stříbro, Plzeň, Stříbro

Klíčová slova

údržby

výhodou

dodávky

řízení

oddělení

správa

operace

všechny

strojírenství

zodpovědnost