PopisPožadavky:
Technické/chemické vzdělání; 3 roky praxe ve výrobním a průmyslovém prostředí výhodou; zkušenosti s vedením lidí; angličtina na komunikativní úrovni bez nutnosti certifikátu; čeština výhodou.
Náplň práce:
Vedení chemické sekce, zajištění dobré kvality produktů; kontrola chemických parametrů; zodpovědnost za všechny činnosti chemické sekce v souladu s organizačními předpisy; správa laboratorních pracovníků - plánování priorit, přidělování, kontrola, regulování spotřeby chemikálií, činidel a surovin; stanovení harmonogramů a metod poskytování přidělených laboratorních služeb a činností; správa vody; výběr laboratorních pracovníků, školení zaměstnanců, práce se zaměstnanci na odstraňování nedostatků.

Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBohemia ShelfCo 2018 s.r.o., Plzeň, Stříbro, Plzeň, Stříbro Mzda minimálně55000 Kč Nastoupit od2020-01-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-21T01:56:40

Společnost

Bohemia ShelfCo 2018 s.r.o.
  • Bohemia ShelfCo 2018 s.r.o.
  • Kontakt : Eliška Romanová
  • Telefon : +486 952 705 84
  • E-mail : eliska.romanova@canpack.com
  • Adresa : Bohemia ShelfCo 2018 s.r.o., Plzeň, Stříbro, Plzeň, Stříbro

Klíčová slova

laboratorních

správa

pracovníků

kontrola

sekce

chemické

požadavky technickéchemické

surovin

plánování

priorit