PopisPrvní kontakt: e-mailem nebo telefonicky
Práce na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na neurčito.

Náplň práce: prodej značkového zboží, práce s pokladnou, příjem a doplňování zboží, inventury.
Požadujeme: Čistý trestní rejstřík, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, flexibilitu

Nabízíme: motivační finanční ohodnocení, provize z prodeje, velká sleva na všechny značky prodávané společností ESPACE, pravidelná odborná školení, profesionální a přátelský kolektiv.

Místo výkonu práce: OC Olympia Brno prodejna Puma Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěESPACE Retail s.r.o. - 01, U dálnice 777, 664 42 Modřice Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-21T01:56:40

Společnost

ESPACE Retail s.r.o.
  • ESPACE Retail s.r.o.
  • Kontakt : Beranová Lenka
  • Telefon : +420 602 171 805
  • E-mail : beranova@primadrogerie.cz
  • Adresa : ESPACE Retail s.r.o. - 01, U dálnice 777, 664 42 Modřice

Klíčová slova

práce

zboží

kontakt

provize

prodejevelká

sleva

všechny

značky

prodávané

společností