PopisCZ-ISCO: 72121 Svářeči
SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA
- Místo výkonu práce: Humburky č.p. 2
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: svařování výrobků z ohýbaných bezjokujových plechů v tloušťkách 1 - 6 mm , svařování metodou 135 (CO2), úkolová práce
- Požadujeme: vyučení v oboru, znalost svařování metodou 135 (CO2, praxe vítána, svařování metodou 111 (elektrodou) a 141 (nerez) výhodou, ŘP sk. B a další C, T výhodou , spolehlivost, znalost čtení technických výkresů
- Nabízíme: platové ohodnocení dle praxe, jednosměnný provoz
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Prouzová Světluše, tel.: 731 658 384 (denně 8 - 14 hod), e-mail: prouzova@vyprachticky.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHumburky 2, 504 01 Nový Bydžov Mzda minimálně27000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-21T01:56:40

Společnost

VÝPRACHTICKÝ s.r.o.
  • VÝPRACHTICKÝ s.r.o.
  • Kontakt : Světluše Prouzová
  • Telefon : +420 731 658 384
  • E-mail : prouzova@vyprachticky.cz
  • Adresa : Humburky 2, 504 01 Nový Bydžov

Klíčová slova

svařování

metodou

praxe

znalost

práce

co2

výhodou

jednosměnný

čtení

technických