PopisNástup ihned. Strukturované životopisy zasílejte paní Štěpové Kateřině na e-mail: katerina.stepova@suez.com, tel.: 725 515 499

Požadujeme: SŠ chemická, praxe v oblasti kvality, znalosti základních testů, ŘP sk. B
Pracovní náplň: organizace a provádění analytických prací, sledování a vyhodnocování kvalitativních výsledků výroby, vyřizování reklamačních řízení v případě neshod, polupráce s výrobou - každodenní kontakt, vedení agendy s použitým chemickým materiálem
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, zvýhodněné volání, osobní automobil s možností soukromého využívání

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSUEZ Využití zdrojů a.s. - Němčice nad Hanou, Novosady 616, 798 27 Němčice nad Hanou Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-21T01:56:40

Společnost

SUEZ Využití zdrojů a.s.
  • SUEZ Využití zdrojů a.s.
  • Kontakt : Kateřina Štěpová
  • Telefon : +420 725 515 499
  • E-mail : katerina.stepova@suez.com
  • Adresa : SUEZ Využití zdrojů a.s. - Němčice nad Hanou, Novosady 616, 798 27 Němčice nad Hanou

Klíčová slova

nástup

chemickým

reklamačních

řízení

případě

neshod

polupráce

výrobou

každodenní

kontakt