Popismísto výkonu práce: Myslbekova 2383 Louny
Hledáme zkušené produkční a technology do tiskárny v Lounech, kteří budou zadávat zakázky do výroby.
Pracovní místo je vhodné pro komunikativní zkušené technology nebo produkční z tiskáren, firem nebo reklamních agentur.
Co budete dělat
- zpracovávat přijaté objednávky
- připravovat zakázky do výroby
- objednávat kooperace
- expedovat zakázky
Co očekáváme, že máte
- znalost tiskových technologií a problematiky tisku
- organizační schopnosti
- komunikační schopnosti
- praxe v oboru
- přesnost, rychlost, spolehlivost
- schopnost pracovat na více úkolech najednou
- pracovat rychle s počítačem
- nadšení a chuť pracovat
- vůli dotahovat věci do konce
- věci pod kontrolou
Co nabízíme za dobře odvedenou práci
mzda + bonusy+ stravenky
- dobré finanční ohodnocení za dobře odvedenou práci
- spolehlivý zaměstnavatel
- mladý a pohodový kolektiv
- moderní technologie
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou k osobnímu pohovoru.
kontakt:petr.berg@carter.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCarter eproplus s.r.o. - provozovna Louny, Myslbekova 2383, 440 01 Louny 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-21T01:56:40

Společnost

Carter eproplus s.r.o.
  • Carter eproplus s.r.o.
  • Kontakt : Petr Berg
  • Telefon : +420 603 517 898
  • E-mail : petr.berg@carter.cz
  • Adresa : Carter eproplus s.r.o. - provozovna Louny, Myslbekova 2383, 440 01 Louny 1

Klíčová slova

místo

zakázky

pracovat

odvedenou

dobře

věci

schopnosti

technology

produkční

zkušené