PopisMísto výkonu práce: Říční č.p. 1774, 407 47 Varnsdorf.
Požadavky:
- středoškolské vzdělání s maturitou ekonomického směru
- znalost práce s PC (MS Office)
- znalost ERP systému QAD výhodou
- schopnost práce s daty
- znalost platné účetní a daňové legislativy
- samostatnost, pečlivost, aktivní přístup
- analytické schopnosti
- termín nástupu dle dohody

Náplň práce:
- zapisování přijatých faktur
- komunikace s dodavateli
- kontrola a evidence fakturačních odchylek
- tvorby podkladu pro vratku DPH z JČZEU
- zástup ve firemní pokladně
- archivace dokladů

Nabízíme:
- kvalitní zaškolení od své předchůdkyně
- dpovídající finanční ohodnocení
- zaměstnanecké benefity

Nabízené výhody:
Věrnostní odměny, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky, psychologické poradenství, příspěvek na penzijní a životní pojištění, využití firemní rekreační chaty v Jizerských horách.

Kontakt: e-mailem
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŘíční 1774, 407 47 Varnsdorf 1 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-21T01:56:40

Společnost

TOS VARNSDORF a.s.
  • TOS VARNSDORF a.s.
  • Kontakt : Vladimíra Hulánová Makalová
  • Telefon : +420 412 351 123
  • E-mail : vhulanova@tosvarnsdorf.cz
  • Adresa : Říční 1774, 407 47 Varnsdorf 1

Klíčová slova

znalost

práce

firemní

dokladůnabízíme

ohodnocení

finanční

dpovídající

předchůdkyně

zaškolení

kvalitní