PopisA11 z:20/9/2019
Pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení na dobu neurčitou. Pracovní místo vhodné i pro absolventy škol.
Náplň práce:
- kompletní zpracování účetní agendy
- měsíční/čtvrtletní zpracování výkazů DPH
- zpracování roční závěrky
- zpracování mezd
- komunikace se státními orgány.
Požadujeme:
- praxe v oboru minimálně 3 roky
- zkušenosti se samostatným vedením účetnictví
- znalost mzdového účetnictví
- znalost účetního programu POHODA výhodou
- zodpovědnost, pečlivost, flexibilita.
Nabízíme:
- příspěvek na stravování.
Kontakt e-mailem viz výše. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCharles Bridge Prague a.s. - pracoviště Nošovice, Nošovice 5, 739 51 Dobrá Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-09-20

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-21T01:56:40

Společnost

Charles Bridge Prague a.s.
  • Charles Bridge Prague a.s.
  • Kontakt : Markéta Kantorová
  • E-mail : marketa.kantorova@chb-prague.com
  • Adresa : Charles Bridge Prague a.s. - pracoviště Nošovice, Nošovice 5, 739 51 Dobrá

Klíčová slova

zpracování

dobu

účetnictví

znalost

a11z2092019 pracovní

minimálně

roky

zkušenosti

samostatným

vedením