PopisHledáme obsluhu do restaurace Hostinec v Zátoce
Požadavky: platný průkaz pracovníka v potravinářství, vyučení či praxe v oboru vítaná, flexibilita, profesionální a pozitivní přístup k zákazníkům a kolegům, možno i osoby s OZZ;
Pracovní náplň: obsluha zákazníků, zodpovědnost za odpovídající servis zákazníkům, práce s pokladnou, odpovědnost za kasu, dodržování hygieny a čistoty na pracovišti,
Zájemci o práci mohou zaslat životopis e-mailem: ustavpohoda@seznam.cz.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěÚstav Pohoda, z.ú. - Těrlicko, Těrlická 126/6, Dolní Těrlicko, 735 42 Těrlicko Mzda minimálně100 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-25T01:55:26

Společnost

Ústav Pohoda, z.ú.
  • Ústav Pohoda, z.ú.
  • Kontakt : Dubský
  • Telefon : +420 731 659 020
  • E-mail : ustavpohoda@seznam.cz
  • Adresa : Ústav Pohoda, z.ú. - Těrlicko, Těrlická 126/6, Dolní Těrlicko, 735 42 Těrlicko

Klíčová slova

zákazníkům

hledáme

odpovědnost

zákazníků

zodpovědnost

odpovídající

servis

práce

pokladnou

kasu