PopisPožadavky: manuální a fyzická zdatnost; odpovědnost za čistotu na pracovišti, dodržování technických, pracovních a bezpečnostních postupů.
Náplň práce: obsluha linky plnírny propan-butanových lahví dle domluveného pracovního rozvrhu v souladu s pracovními předpisy a pracovní době (výroba); manipulace s lahvemi; úklidové práce (čištění pracoviště a užité technologie); asistence, kontrola a evidence náklady, vykládky a výroby; obsluha čerpací stanice LPG; občasné pomocné práce na základě příkazů vedoucího směny
Pozice je vhodná i pro cizince. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNádražní 188, 471 07 Žandov u České Lípy Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

Daniel ŠTRAUB s.r.o.
  • Daniel ŠTRAUB s.r.o.
  • Kontakt : Daniel Štraub
  • Telefon : +420 774 627 794;reditel@danielstraub.cz
  • Adresa : Nádražní 188, 471 07 Žandov u České Lípy

Klíčová slova

práce

obsluha

výroby

úklidové

čištění

pracoviště

užité

technologie

asistence

kontrola