PopisSvůj životopis nám pošli mailem: sekretariat@senk-okna.cz
Požadavky:
Alespoň SŠ vzdělání s maturitou
ŘP skupiny B
Uživatelská znalost PC
Logické myšlení, komunikativnost a příjemné vystupování
Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita
Bezúhonnost
Náplň práce:
Administrativní podpora oddělení realizace zakázek a ostatních zaměstnanců
Zadávání informací do firemních databází
Řešení operativních úkolů
Nabízíme:
Práce na plný úvazek, místo výkonu práce Brno - Slatina
Pohodový a stálý pracovní kolektiv
Stabilitu a zázemí
Příspěvek na stravování

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCharbulova 1251/170, Černovice, 618 00 Brno 18 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

šenk OKNA-DVEŘE-ZIMNÍ ZAHRADY s.r.o.
  • šenk OKNA-DVEŘE-ZIMNÍ ZAHRADY s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Volencová
  • Telefon : +420 734 574 257
  • E-mail : sekretariat@senk-okna.cz
  • Adresa : Charbulova 1251/170, Černovice, 618 00 Brno 18

Klíčová slova

životopis

úvazek

zaměstnanců zadávání

informací

firemních

databází řešení

operativních

úkolůnabízíme práce

plný

místo