PopisKontakt e-mailem.

Náplň práce:
Provádění kontroly účinnosti sterilizátorů a zpracování dokumentace z této činnosti
Terénní měření parametrů ( teplota)
Komunikace se zákazníky, organizace a optimalizace práce v terénu, sledování termínů kontrol.
Požadujeme:
Vzdělání - preferováno SŠ vzdělání (nejlépe oblast chemie a zdravotnictví)
Organizační schopnosti, týmová spolupráce
Komunikativnost, flexibilita
Standartní PC dovednosti( MS Office)
Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme:
Práce na plný úvazek
Zajímavá a zodpovědná práce s možností profesního růstu
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky, zázemí státní organizace
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem 001, Jamínova 2905/37, Praha 10 - Záběhlice, 106 00 Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-09-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
  • Kontakt : Kateřina Kuchyňová
  • E-mail : katerina.kuchynova@zuusti.cz
  • Adresa : Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem 001, Jamínova 2905/37, Praha 10 - Záběhlice, 106 00

Klíčová slova

státní

práce

vzdělání

organizace

dle

následným

výhodou nabízíme práce

plný

úvazek zajímavá

zodpovědná