PopisPOMOCNÝ DĚLNÍK / DĚLNICE DO ŘEZNICTVÍ, POMOCNÝ ŘEZNÍK / ŘEZNICE- pracoviště Hořice v Podkrkonoší
v případě zájmu kontaktujte pana Jaroslava Slavíka na telefonním čísle : +420 777 315 890
Do rodinného řeznictví - uzenářství U Slavíků v Hořicích přijmeme pomocného dělníka/ pomocného řezníka do výroby.
Náplň práce:
pomocné práce typu: tepelné oprac. masných výrobků, řezání, kostění, mletí, narážení, krájení, úklid pracoviště atd.
Hledáme pracovníka, který by měl chuť se výhledově zaučit na řezníka - zaškolíme.
Požadujeme:
o Praxe v potravinářském oboru výhodou, praxe se zpracováním masa výhodou
o Potravinářský průkaz podmínkou
o Manuální zručnost
o Zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
o Práce vhodná pro šikovné ženy i muže
o Časovou flexibilitu
o Zodpovědné a samostatné jednání
Nabízíme:
o práci na HPP
o práci v čistém a příjemném prostředí rodinné firmy
o zaměstnanecké slevy na maso a uzeninu
o jednosměnný provoz
o jistotu měsíčního příjmu
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJaroslav Slavík - Řeznictví U Slavíků, Palackého náměstí 78, 508 01 Hořice v Podkrkonoší Mzda minimálně120 Kč Nastoupit od2019-09-24

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-25T01:55:26

Společnost

Jaroslav Slavík
  • Jaroslav Slavík
  • Kontakt : Jaroslav Slavík
  • Telefon : +420 777 315 890
  • E-mail : reznictviuslaviku@seznam.cz
  • Adresa : Jaroslav Slavík - Řeznictví U Slavíků, Palackého náměstí 78, 508 01 Hořice v Podkrkonoší

Klíčová slova

pomocný

pracoviště

práce

práci

pomocného

praxe

řeznictví

manuální

vhodná

spolehlivost o