PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
veškeré práce spojené s pokládkou podlahových krytin včetně úpravy podkladu a finálním zapravením a montáží interiérových dveří.

Požadujeme:
manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost; praxe v oboru alespoň jeden rok; řidičský průkaz skupiny "B"výhodou.

Nabízíme:
práci ve stabilní firmě; po zkušební době firemní auto i k soukromým účelům; jednorázový bonus 10.000,- Kč po čtvrtém odpracovaném měsíc.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Václav Březina:
- zasláním životopisu na e-mail: prodejna@kvalitnepodlahy.cz,
- telefonicky v čase 9:00 - 17:00 hod. na čísle 777 673 109.

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNAVA INTERIER s.r.o. - pracoviště Přerov, Svornosti 3171/10a, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-10-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

NAVA INTERIER s.r.o.
  • NAVA INTERIER s.r.o.
  • Kontakt : Václav Březina
  • Telefon : +420 777 673 109
  • E-mail : prodejna@kvalitnepodlahy.cz
  • Adresa : NAVA INTERIER s.r.o. - pracoviště Přerov, Svornosti 3171/10a, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

nástup

měsíczájemci

zkušební

době

firemní

auto

soukromým

účelům

jednorázový

bonus