PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: PENNY MARKET, Školská č.p. 1409, 564 01 Žamberk
POŽADUJEME:
- věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
- praxe výhodou, není však podmínkou
- certifikát strážného /možnost zprostředkování/
- vhodné pro OZP
- 12-ti hodinové pracovní směny, možnost zkráceného úvazku dle domluvy
NÁPLŇ PRÁCE:
- pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
- spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost
NABÍZÍME:
- zázemí ve stabilní společnosti, kariérní růst
- odměny + příplatky za sobotu a neděli
PRO INFORMACI OHLEDNĚ PRACOVNÍHO MÍSTA VOLAT NA UVEDENÝ TELEFON.
PROSÍME NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ! Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěBohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště PENNY MARKET Žamberk, Školská 1409, 564 01 Žamberk Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Bohemia Marten Plus s.r.o.
  • Kontakt : Pavla Liebertzová
  • Telefon : +420 606 333 112
  • E-mail : nabor.ostrava@bohemiaplus.cz
  • Adresa : Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště PENNY MARKET Žamberk, Školská 1409, 564 01 Žamberk

Klíčová slova

možnost

místo

společnosti

rámci

svěřeného

objektu

spolupráce

zadržení

osob

páchajících