PopisZAMĚSTNANCI ONLINE OBCHODU
Požadujeme: Pozitivní přístup k práci, zodpovědnost, přátelské vystupování, dobrá znalost práce s počítačem, vhodné i pro uchazeče bez praxe.
Náplň práce: Příprava a expedice zásilek v online obchodě se spotřebním materiálem pro kanceláře, kompletace zboží do objednávek, komunikace a spolupráce s dalšími odděleními společnosti a s doručovatelskými společnostmi, administrativní činnost, komunikace se zákazníky, pracovní doba pondělí - pátek 8:30-17:00.
Nabízíme: Stabilní práce s možností růstu, finančního ohodnocení nad rámec mzdy při plnění dalších úkolů, prémie, nástup ihned nebo dle vzájemné dohody.
První kontakt: Zájemce prosíme o zaslání životopisu na: prace@gigaprint.cz. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCetria s.r.o. 02, Jasenická 1522, 755 01 Vsetín 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

Cetria s.r.o.
  • Cetria s.r.o.
  • Kontakt : Petr Martinek
  • E-mail : prace@gigaprint.cz
  • Adresa : Cetria s.r.o. 02, Jasenická 1522, 755 01 Vsetín 1

Klíčová slova

práce

komunikace

online

mzdy

zákazníky

pracovní

doba

pondělí

pátek