PopisPracoviště: Polská č.p. 1201/1, Olomouc.
První kontakt je možný POUZE emailem. Žádosti se životopisem zasílejte na e-mailovou adresu: krnacova@adamsk.eu. Do předmětu zprávy prosím uveďte místo výkonu práce. Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem. Uchazeče, kteří splňují naše požadavky, budeme obratem kontaktovat

Náplň práce:
- poskytování informací o zboží a pomoc při výběru zboží
- komunikace se zákazníkem a aktivní péče o zákazníka
- aranžování zboží na prodejně
- udržování standardů prodejny
- obsluhování hotovostních a bezhotovostních plateb
- evidence a řešení objednávek
Pracovní doba: 12 hodinové směny - krátký a dlouhý týden. Pracovní poměr na dobu určitou.
Zaměstnanecké výhody, benefity
- obratové prémie
- stabilní zaměstnání
- propracovaný systém zapracování
- zaměstnanecké slevy
- odborné školení - trénink prodejních dovedností
Informace o mzdě: 20.000 Kč + obratové prémie ve výši 2% z Vámi dosažené tržby. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěADAM Fashion Czech s.r.o. - prac. Olomouc, Polská 1201/1, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

ADAM Fashion Czech s.r.o.
  • ADAM Fashion Czech s.r.o.
  • Kontakt : Marta Krnáčová
  • E-mail : krnacova@adamsk.eu
  • Adresa : ADAM Fashion Czech s.r.o. - prac. Olomouc, Polská 1201/1, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

obratové

zboží

určitou zaměstnanecké

dobu

poměr

pracovní

týden

dlouhý

krátký

pracoviště