PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
Ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přístrojů a zařízení a provádění jednoduchých opravářských prací. Čištění a zkoušení provedených prací za použití různých příslušných pomůcek; Provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení. Stanovení pracovních kroků, prostředků a metod.

Požadujeme:
podmínkou je nižší střední vzdělání/střední vzdělání s výučním listem v oboru strojní mechanik nebo zámečník; znalost čtení výkresové dokumentace; samostatnost, přesnost; praxe výhodou

Nabízíme:
5 týdnů dovolené; příspěvek na dovolenou; příspěvek na dětskou rekreaci; stravování v podnikové jídelně; příspěvek na penzijní pojištění; další profesní vzdělávání; odměny za výsledky hospodaření

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalni @montaze.cz nebo fleischmannova@montaze.cz;
- telefonicky na čísle 775 583 083 nebo 581 267 537 - Ing. Bc. Lucie Fleischmannová
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMontáže Přerov a.s. - pracoviště Hranice, Bělotínská 288, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně110 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

Montáže Přerov a.s.
  • Montáže Přerov a.s.
  • Kontakt : Lucie Fleischmannová
  • Telefon : +420 581 267 537
  • E-mail : fleischmannova@montaze.cz
  • Adresa : Montáže Přerov a.s. - pracoviště Hranice, Bělotínská 288, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

příspěvek

provádění

prací

zařízení

podnikové

stravování

rekreaci

dětskou

dovolenou

nástup