PopisPracoviště: Trhový Štěpánov,
Náplň práce:
- naskladnění a vyskladnění zboží
- příjem a kontrola zboží, kompletace objednávek
- práce s manipulační technikou
Požadavky : dobrý zdravotní stav, způsobilost pro práci s potravinami, znalost práce s manipulační technikou výhodou.
nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky

První kontakt e-mailem nebo telefonicky po-pá 7-15 hodin
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSokolská 302, 257 63 Trhový Štěpánov Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně29000 Kč Nastoupit od2019-09-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
  • Kontakt : Gita Křížková
  • Telefon : +420 318 922 123
  • E-mail : mzdy@rabbit.cz
  • Adresa : Sokolská 302, 257 63 Trhový Štěpánov

Klíčová slova

manipulační

zvýhodněné

pracoviště

masa

ceny

zaměstnanecké

poukázky

nákup

prodejnách

výhodou nákup