Popismísto výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46 d
Náplň práce: zajištění provozu skladu - příjem materiálu, balení a nakládka výrobků, spolupráce při expedici, zaskladňování, práce se skladovým programem. fyzická zdatnost.
Požadujeme: znalost práce na PC, řízení VZV, řidičský průkaz sk.B, samostatnost a zodpovědnost, ochotu pracovat ve směnném provozu.
Nabízíme: motivující osobní ohodnocení, příspěvek na stravování, odměnu za docházku, příplatky za směnnost, práci v moderním čistém prostředí. Pracovní poměr poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Hlásit se na e - mail : m.pohankova@hronovsky.cz nebo na tel. č. 601 084 932, 554 684 651
Z : 23.9.2019 Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěHRONOVSKÝ s.r.o. - pracoviště Bruntál, Zahradní ul., Zahradní 2004/46d, 792 01 Bruntál 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

HRONOVSKÝ s.r.o.
  • HRONOVSKÝ s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Pohanková
  • Telefon : +420 601 084 932
  • Adresa : HRONOVSKÝ s.r.o. - pracoviště Bruntál, Zahradní ul., Zahradní 2004/46d, 792 01 Bruntál 1

Klíčová slova

práce

poměr

místo

směnnost

směnném

provozu nabízíme

motivující

osobní

ohodnocení

příspěvek