PopisMísto výkonu práce Přelouč
Náplň práce: Administrativa a úkony spojené s agendou přijímání žádostí o poskytování sociální služby, archivace žadatelů, sociální šetření v místě pobytu žadatelů, poradenská činnost.
Požadujeme: Vzdělání podle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, ŘP sk. B, aktivní řidič.
Platová třída 10, platový stupeň podle délky odborné praxe od 22.800,- Kč do 34.320,- Kč; možnost přiznání osobního příplatku.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na obědy, na dětské letní tábory a na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, sick days

První kontakt e-mailem - v životopisu uveďte prohlášení, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLibušina 1060, 535 01 Přelouč Mzda minimálně22800 Kč Mzda maximálně34320 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

Domov u fontány
  • Domov u fontány
  • Kontakt : Květa Bisumová
  • E-mail : kveta.bisumova@domovufontany.cz
  • Adresa : Libušina 1060, 535 01 Přelouč

Klíčová slova

práce

sociální

žadatelů

místo

připojištění

možnost

přiznání

osobního

příplatkuzaměstnanecké

výhody