PopisNáplň práce:
- mezioperační kontrola na strojírenském provozu
- práce s délkovými měřidly, výkresovou dokumentací
- zapisování naměřených hodnot do kontrolních protokolů
- uvolňování výrobku k dalším operacím
- kontrola a dohled nad dodržováním technologického postupu
- vizuální kontrola svařených dílů
- vizuální kontrola tvaru a kvality vyrobeného výrobku

Co po vás požadujeme
- SOU - obor strojírenství výhodou
- praxe v oboru (strojírenství) výhodou, vhodné i pro absolventy
- znalost práce s délkovými měřidli
- znalost čtení výkresové dokumentace, měřidel (posuvné m., mikrometrická m.)

Co vám můžeme nabídnout
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- příspěvek na stravu
- další benefity

Nástup ihned. Vhodné i pro OZP. Provoz jednosměnný: 6:00-14:30. Pracovní doba lze po domluvě uzpůsobit autobusové dopravě. Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGETURA PLUS, spol. s.r.o., Libina 824, 788 05 Libina Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-09-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

GETURA PLUS, spol. s r.o.
  • GETURA PLUS, spol. s r.o.
  • Kontakt : Břetislav Strnad
  • Telefon : +420 777 113 784
  • E-mail : getura@getura.cz
  • Adresa : GETURA PLUS, spol. s.r.o., Libina 824, 788 05 Libina

Klíčová slova

kontrola

práce

vhodné

znalost

délkovými

strojírenství

vizuální

mikrometrická

stabilní

nabídnout