PopisMísto výkonu práce:
Krokova 767/6, 405 02 Děčín 1

Do našeho výrobního závodu v Děčíně hledáme zkušeného strojaře na pozici technolog.

Náplň práce:
* zajišťování komplexní technologické přípravy výroby
* cenová kalkulace výrobků
* správa a evidence přípravků používaných ve výrobě
* v případě zájmu spolupráce na projektech výzkumu a vývoje

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
* min. SŠ vzdělání strojírenského směru
* předchozí praxe na dané pozici (žádoucí 5 let)
* znalost technologie obrábění kovů, nástrojů na obrábění a přípravků ve strojírenství
* znalost čtení výkresové dokumentace
* výborná znalost práce na PC
* zodpovědnost, přesnost, komunikativnost, vlastní invence

Výhodou bude
* VŠ vzdělání strojírenského směru
* znalost IS Visual, Helios, SAP
* nové a progresivní technologie obrábění
* komunikativní AJ

Co vám můžeme nabídnout
* práce v zázemí silné a stabilní české společnosti
* motivující finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
* moderní pracovní prostředí
* pružná pracovní doba
* přátelský kolektiv
* příspěvek na důchodové připojištění až do 1.500 Kč
* poskytování příspěvku na stravování ve vlastní jídelně
* poskytování bezúročných a nízkoúročených firemních půjček
* poukázky pro nejlepší pracovníky měsíce
* prázdninový a vánoční bonus
* odměna za plnou docházku
* 5 týdnů dovolené
* firemní akce
* Sick Days
* roční valorizace mezd

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Dudková, tel.: 477 012 560, nejdříve zašlete životopis na e-mail: kariera@karnedtools.cz Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěKarned Tools s.r.o. - 02, Krokova 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

Karned Tools s.r.o.
  • Karned Tools s.r.o.
  • Kontakt : Petra Dudková
  • Telefon : +420 477 012 560
  • E-mail : petra.bedecsova@karnedtools.cz
  • Adresa : Karned Tools s.r.o. - 02, Krokova 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Klíčová slova

znalost

pracovní

práce

poskytování

vzdělání

strojírenského

směru

technologie

vlastní

obrábění