PopisPřijmeme zaměstnance na pozici truhláře / montéra.

Náplň práce:
Výroba kuchyněk do letadel Airbus, vhodné pro manuálně zručné uchazeče s praxí na pozici zámečníků, montérů, truhlářů. sádrokartonářů, modelářů či elektromontérů.
Sestavování a lepení kuchyňských modulů ze speciálních lehkých desek - Práce s ručním nářadím dle technických výkresů

Požadujeme:
praxi v oboru jako truhlář či montér
orientaci ve výkresové dokumentaci
manuální zručnost
ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme:
Smlouvu na HPP
• Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Plzni
• Možnost uplatnění i pro absolventy
• Možnost ubytování
• Možnost přesčasových hodin
• Možnost záloh
• Nástup možný ihned

Plat:
až 170 Kč/ hod. dle pracovního zařazení

Nástup možný ihned

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: plzen@markmont.eu
Můžete nás navštívit i osobně na adrese: Poděbradova 1, Plzeň . V přízemí budovy Avalon, kancelář Markmont na proti recepci

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMARKMONT S.R.O. - Plzeň, Poděbradova 2842/1, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-11-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-23T14:29:40

Společnost

Markmont, s.r.o.
  • Markmont, s.r.o.
  • Kontakt : Nikola Paldusová
  • Telefon : +420 777 743 051
  • E-mail : plzen@markmont.eu
  • Adresa : MARKMONT S.R.O. - Plzeň, Poděbradova 2842/1, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

dle

pozici

možný

přijmeme

pracovního

hod

ihnedplataž

záloh nástup

hodin možnost

ubytování možnost