PopisPracovní náplň - především:
" Zajišťování agendy správy složek životního prostředí - vod a rostlinolékařské péče
" Vedení a evidence správních a přestupkových řízení
" Vydávání závazných a souhrnných stanovisek, ukládání pokut a nápravných opatření
" Vydávání vyjádření k záměrům a projektovým dokumentacím
" Poskytování informací o stavu životního prostředí ve smyslu zákona č. 123/1998 Sb. o právu na informace o životním prostředí, ve znění pozdějších předpisů

Požadavky:
" vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na životní prostředí, popřípadě vyšší odborné vzdělání v daném oboru
" praxe ve státní správě a znalost problematiky výhodou
" zvláštní odborná způsobilost v oboru výhodou
" státní občanství ČR nebo cizí státní příslušník s trvalým pobytem v ČR
" plná svéprávnost
" bezúhonnost
" zdravotní způsobilost
" řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič
Přihláška musí obsahovat:
" jméno, příjmení
" datum a místo narození
" státní příslušnost
" místo trvalého pobytu
" číslo OP nebo dokladu o povolení k trvalému pobytu (u cizích státních příslušníků)
" datum a podpis (+ kontakt - číslo telefonu, email)

a přílohy:
" profesní životopis
" motivační dopis
" výpis z evidence Rejstříku trestů (starý nejvýše 3 měsíce)
" ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
" profesní portfolio obsahující případně další doklady prokazující odbornou vzdělanost

Zájemce pošle písemnou přihlášku s uvedenými přílohami na adresu: Městský úřad Lovosice, Školní 407/2, 410 02 Lovosice, tak, aby byla doručena na MěÚ do 04.10.2019, nebo osobně na podatelnu Městského úřadu Lovosice do 04.10.2019 do 14 hodin.

Na obálce vyznačí: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení - referent/referentka odboru životního prostředí - státní správa na úseku vodoprávní agendy a rostlinolékařské péče"

Bližší informace poskytne kontaktní osoba.

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠkolní 407/2, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně19760 Kč Mzda maximálně29740 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

Město Lovosice
  • Město Lovosice
  • Kontakt : Vojtěch Hamerník
  • Telefon : +420 416 571 130
  • E-mail : vojtech.hamernik@meulovo.cz
  • Adresa : Školní 407/2, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

prostředí

lovosice

státní

životního

vzdělání

informace

rostlinolékařské

evidence

dokladu

agendy