PopisPracovní náplň:
" provádění řízení a jiných postupů podle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů a jeho prováděcích vyhlášek
" vedení spisovny odboru včetně evidence výpůjček
" evidence staveb v RUIAN
" spolupráce s ČÚZAK a ČSÚ

Požadavky:
" vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu nejlépe stavebního nebo právnického směru, nebo úplné střední odborné vzdělání stavebního směru
" praktické zkušenosti z oblasti správních a evidenčních činností ve veřejné správě se zaměřením na oblast výstavby
" znalost zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), v platném znění, včetně jeho prováděcích vyhlášek, a dále zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném znění, zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění výhodou
" zvláštní odborná způsobilost na úseku stavebního řádu výhodou
" organizační schopnosti, komunikační schopnosti, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost
" znalost práce na PC (MS Office, Internet), řidičský průkaz skupiny B
Přihláška musí obsahovat:
" jméno, příjmení, titul
" datum a místo narození
" státní příslušnost
" místo trvalého pobytu
" číslo OP nebo dokladu o povolení k trvalému pobytu (u cizích státních příslušníků)
" datum a podpis (+ kontakt - číslo telefonu, email)
a přílohy:
" profesní životopis
" motivační dopis
" výpis z evidence Rejstříku trestů (starý nejvýše 3 měsíce)
" ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
" profesní portfolio obsahující případně další doklady prokazující odbornou vzdělanost

Zájemce pošle písemnou přihlášku s uvedenými přílohami na adresu Městský úřad Lovosice, Školní 407/2, 41002 Lovosice, nebo osobně na podatelnu Městského úřadu Lovosice, a to nejpozději do 04.10.2019 do 14 hodin.
Na obálce vyznačí "Neotvírat - výběrové řízení - referent/referentka stavebního úřadu".

Bližší informace poskytne kontaktní osoba.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠkolní 407/2, 410 02 Lovosice 2 Mzda minimálně19760 Kč Mzda maximálně29740 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

Město Lovosice
  • Město Lovosice
  • Kontakt : Petr Soldon
  • Telefon : +420 416 571 270
  • E-mail : petr.soldon@meulovo.cz
  • Adresa : Školní 407/2, 410 02 Lovosice 2

Klíčová slova

znění

stavebního

zákona

lovosice

řádu

platném

evidence

včetně

vzdělání

prováděcích