PopisMísto výkonu práce: Bozděchova č.p. 97/2, Klíše, Ústí nad Labem.
Detailní popis pozice
- vedení recepce společnosti
- administrativní výpomoc HR oddělení
- spolupráce s externími firmami (např. úklidovou službou)
- odpovědnost za firemní kantýnu
- výpomoc při aktualizaci informačního systému
Požadujeme
- VŠ vzdělání humanitního i jiného zaměření
- schopnost hovořit v anglickém jazyce
- zodpovědnost a organizační schopnosti
- zájem učit se novým věcem a dále na sobě pracovat
Nabízíme
- skvělý začátek kariéry s perspektivou profesního růstu
- zázemí zahraniční společnosti s rodinnou atmosférou
- milé kolegy a nadřízené, spoustu teambuildingových akcí
- flexibilní pracovní dobu
- příspěvky na stravování i dopravu
V případě zájmu prosím zasílejte své životopisy na emailovou adresu hejkrlikova@perasperagroup.cz Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMgr Veronika Rudolfová Ph.D. - ÚL, Bozděchova 97/2, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně45000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-25T01:55:26

Společnost

Mgr Veronika Rudolfová Ph.D.
  • Mgr Veronika Rudolfová Ph.D.
  • Kontakt : Zuzana Hejkrlíková
  • Telefon : +420 702 143 288
  • E-mail : hejkrlikova@parasperagroup.cz
  • Adresa : Mgr Veronika Rudolfová Ph.D. - ÚL, Bozděchova 97/2, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

výpomoc

místo

profesního

rodinnou

společnosti

zahraniční

zázemí

růstu

perspektivou

milé