PopisKontakt: Dušková Jitka, e-mail: duskova@konceptfast.cz
MVP: Praha, Podolská 50

Požadujeme:
- úplné střední odborné vzdělání s maturitou
- práce na PC
- dobré komunikační schopnosti
Náplň práce:
- administrativa pro středisko
- jednání se zákazníky
Místo výkonu práce : Praha, Podolská 50.
Nástup: možný ihned nebo dle dohody.
Nabízíme: práce v jednosměnném provozu, možnost zaměstnání na dobu neurčitou, stabilní zázemí společnosti.
Očekáváme spolehlivost, pečlivost, loajálnost, slušné jednání, samostatnost a zodpovědný přístup.

Prosíme o zaslání životopisu včetně motivačního dopisu na e-mailovou adresu: duskova@konceptfast.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKoncept FAST s.r.o. MVP Praha 4 Podolská, Podolská 401/50, Podolí, 147 00 Praha 47 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-23

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T01:55:08

Společnost

Koncept FAST s.r.o.
  • Koncept FAST s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Dušková
  • E-mail : duskova@konceptfast.cz
  • Adresa : Koncept FAST s.r.o. MVP Praha 4 Podolská, Podolská 401/50, Podolí, 147 00 Praha 47

Klíčová slova

praha

podolská

kontakt

jednání

dobu

neurčitou

stabilní

zázemí

společnosti očekáváme

spolehlivost