PopisNáplň práce:
• Komplexní odborné vedení Centrální laboratoře, která sdružuje odbornost klinické biochemie a hematologie na jednom pracovišti. Laboratoř provádí širokou komplexní diagnostiku v souladu s nejnovějšími odbornými postupy pro potřeby nemocnice a ambulantních specialistů.

Požadujeme:
• Vzdělání dle zákona 95/2004 v platném znění v oboru klinické biochemie nebo odborný pracovník v laboratorních metodách se specializovanou způsobilostí pro obor klinická biochemie dle zákona 96/2004 v platném znění.
• Specializační vzdělání v oboru organizace a řízení ve zdravotnictví výhodou.
• Zkušenosti s implementací normy ČSN EN ISO 15189:2013 a akreditačním procesem probíhajícím v souladu s touto normou jsou vítány.
• Několikaletá praxe.
• Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Nabízíme:
• Nástup do pracovního poměru od 1.12.2019 (možná jiná dohoda).
• Odpovídající finanční ohodnocení s nastavením oceněním podílu na výkonnosti.
• Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti.
• Podmínky pro profesní i osobnostní rozvoj.

Pracovní doba:
7:00 - 15:00 Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNerudova 640/41, 787 01 Šumperk 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-24T14:14:39

Společnost

Nemocnice Šumperk a.s.
  • Nemocnice Šumperk a.s.
  • Kontakt : Renata Kleštincová
  • Telefon : +420 583 334 562
  • E-mail : renata.klestincova@nemocnicesumperk.cz
  • Adresa : Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk 1

Klíčová slova

biochemie

souladu

dle

zákona

platném

klinické

oboru

náplň

normou

praxe trestní