PopisNáplň práce: Obsluha a údržba vysokoteplotních pecí pro růst monokrystalů, technická příprava pecí, kontrola pěstovacího cyklu a další

Požadujeme:
-ÚSO nebo SŠ vzdělání technického zaměření (elektro, chemie, strojní),
-manuální zručnost,
-pečlivost,
-spolehlivost a technické myšlení,
-ochota pracovat ve směnném (nepřetržitém) provozu.

Nabízíme:
- zajímavou nerutinní práci ve stabilní společnosti,
- zázemí české společnosti,
- práci na špičkových zařízeních a v dobrém kolektivu,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- 5 týdnů dovolené,
- stravenky,
- životní pojištění
- výběr teplých a studených nápojů na pracovišti zdarma.

Příspěvek na penzijní spoření/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, stravenky, každoroční zvyšování mezd

kontakt: telefonicky v pracovních dnech od 8:00 do 12:00 hod., e-mailem

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěCRYTUR, s.r.o., Na Lukách 2283, 511 01 Turnov 1 Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-25T01:55:26

Společnost

CRYTUR, spol. s r.o.
  • CRYTUR, spol. s r.o.
  • Kontakt : Ševčíková
  • Telefon : +420 481 319 597
  • E-mail : Sarka.sevcikova@crytur.cz
  • Adresa : CRYTUR, s.r.o., Na Lukách 2283, 511 01 Turnov 1

Klíčová slova

společnosti

práci

pecí

týdnů

dovolené

stravenky

teplých

zařízeních

dobrém

kolektivu